Подписывайтесь на нас в  Facebook

Происшествия

ЗМІ дізналися, хто керував жорстоким розгоном демонстрантів у Мінську

Побиттям і затриманням у Мінську 10 серпня командував відставний командир так званого “ескадрону смерті” Дмитро Павліченко.

Кореспондент “Нової газети” в Білорусі Ірина Халіп розповіла, що 25 березня 2006 року під час антиурядових мітингів проти протестуючих виступив спецназ внутрішніх військ – військова частина 3214, командиром цієї частини тоді був Дмитро Павліченко.

Саме він керував розгоном акції. За її словами, він наказав підривати світлошумові гранати і застосовувати газ проти людей.

“Коли в центрі Мінська у день (нинішніх – УП) виборів розірвалася перша світлошумова граната, я подумала: “Зовсім як тоді, коли Павліченко командував…” На наступний день той самий Павліченко, вже 11 років як відставний, командував побиттям і затриманнями мінчан. Між вибухами тих гранат пройшло 14 років.

Саме Дмитра Павліченка підозрюють в створенні “ескадрону смерті”, який знищував у 1999-2000 роках політичних опонентів Олександра Лукашенка. Точніше, у виконанні наказів, які віддавали тодішні глава Ради безпеки Віктор Шейман і міністр внутрішніх справ Юрій Сіваков”.

Один з опозиційних білоруських телеграм-каналів також повідомляв https://t.me/belamova/8270 10 серпня, що на проспекті Переможців у Мінську затриманнями керував Дмитро Павліченко – екс-командир військової частини 3214, екс-командир СОБРа, який зараз очолює Білоруську асоціацію ветеранів підрозділів спеціального призначення військ МВС “Честь”.

Рекомендуем почитать
ВойнаОбществоПроисшествия

СБУ спіймала Медведчука, - проведено спецоперацію завдяки СБУ

ОбществоПроисшествия

Місцеві депутати на Закарпатті після присяги заспівали гімн Угорщини, - соцмережі.

ОбществоПроисшествия

В центре столицы компания ребят спела гимн РФ. Им надавали тумаков

Происшествия

Мечтал стать генералом: в соцсетях делятся воспоминаниями о погибших курсантах (фото)

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: