Подписывайтесь на нас в  Facebook

Политика

Зеленський отримав запрошення від Трампа відвідати Вашингтон з офіційним візитом

Унаслідок зусиль Волкера, Перрі, Чалого і Тейлора вікно можливостей для зустрічі Володимира Зеленського з Дональдом Трампом не закрилося: Володимир Зеленський вчора отримав запрошення від Дональда Трампа відвідати Вашингтон з офіційним візитом.

Про це у своїй статті для ZN.UA пише Юлія Мостова.

Відбудеться він, щоправда, вже після зустрічі американського президента з російським. Можливо, в серпні-вересні.

За її словами, зрозуміло одне: це буде не обмін флюїдами, а відбудеться предметна розмова щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

“При цьому треба пам’ятати, що для Трампа Україна – “фішка” на американсько-російському переговорному столі. Там ще є “фішки” Сирії, Китаю, Венесуели, Ірану… На тлі великої гри практичного американського бізнес-президента всі ці “міст між Росією і Європою”, “буферна зона, що захищає Європу від Росії” – олдскульна нудність,  – зазначає Мостова. – Важливе запитання до Зеленського на переговорах: “За що Америка стільки років в Україні долари платників податків проливала?” Настав час реальних бізнес-проектів: земля, газовидобування, порти тощо. До продажу землі Зеленський та його команда готові. А країни?”

Рекомендуем почитать
ОбществоПолитика

В Николаевской области может появиться военная база Великобритании, – Кулеба

ПолитикаПроисшествия

"Схематоз", "ліві" люди та беззаконня, - повний кавалер ордена "За мужність" Павло Чайка розповів про закупівлі Міноборони

МненияПолитика

Як Порошенко використав Марш ветеранів

МненияПолитика

"Була реальна підготовка до війни проти свого народу", - командир роти ППС Махнач про передвиборчу кампанію в Білорусі.

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: