Подписывайтесь на нас в  Facebook

Политика

Юлія мендель отримала понад 370 тисяч гривень зарплати

Прессекретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель з червня по грудень 2019 року одержала 370 563,02 гривні заробітної плати, що в середньому складає близько 53 тисяч гривень на місяць.

Про це повідомили в Державному управлінні справами, передає УНН.

“У 2019 прес-секретарю президента України Юлії Мендель нарахована заробітна плата в сумі 370 563,02 гривні. З 1 січня 2020 року посадовий оклад за посадою прес-секретаря президента України становить 27 187 гривень”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, колишній юрист Укрексімбанку Юлія Мецгер, яка увійшла за квотою президента Володимира Зеленського до наглядової ради ПриватБанку та є подругою Олени Кравець зі “Студія Квартал-95”, за шість місяців отримала понад 3,4 млн заробітної плати.

Президент Володимир Зеленський доручив уряду представити йому нову концепцію “нормальних” заробітних плат керівників міністерств, відомств, державних компаній та їхніх заступників. Очільник держави заявив, що з тими міністрами, які не погодяться працювати за запропоновану урядом зарплату, “доведеться прощатися”.

Раніше уряд оприлюднив інформацію про заробітну плату членів Кабінету міністрів України. Так середня заробітна плата Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука в 2019 році становила 60,479 тис. грн.

Урядовці з Кабміну Гончарука свідомо виписують собі зарплати у понад 200 тисяч на тлі економічного падіння в Україні – Фріз

Зазначимо, перед новим роком міністри різко підняли собі заробітні плати через премії, надбавки, допомогу на оздоровлення.

Раніше міністр економіки Тимофій Милованов поскаржився журналістам, що його зарплата у міністерстві “неприйнятно маленька”, а топ-керівник у Мінекономіки має отримувати від 5 до 10 тисяч доларів.

Рекомендуем почитать
ПолитикаПроисшествия

"Схематоз", "ліві" люди та беззаконня, - повний кавалер ордена "За мужність" Павло Чайка розповів про закупівлі Міноборони

МненияПолитика

Як Порошенко використав Марш ветеранів

МненияПолитика

"Була реальна підготовка до війни проти свого народу", - командир роти ППС Махнач про передвиборчу кампанію в Білорусі.

ПолитикаПроисшествия

Замглавы МВД Беларуси в карцере избил диджея, который включил на провластном митинге песню «Перемен!»

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: