Подписывайтесь на нас в  Facebook

Политика

Віталій Кличко заявив, що знову балотуватиметься у мери Києва

Міський голова Києва Віталій Кличко ще раз буде балотуватися у мери столиці України, про це він заявив у середу, 7 серпня. Він стверджує, що якщо він цього не зробить, кияни його не зрозуміють.

Кличко розповів, що знову балотуватиметься у мери Києва. Він стверджує, що якщо він цього не зробить, кияни його не зрозуміють.

«Так, я буду знову балотуватися в мери. Думаю, кияни просто не зрозуміють, якщо я цього не зроблю. Здаватися — не в моїх принципах», — сказав він.

Також Кличко стверджує, що ще не розмовляв з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом стосовно вимоги його відставки, яку подав до Кабінету міністрів керівник Офісу президента Андрія Богдана. Раніше Гройсман анонсував, що цей лист буде розглянутий на найближчому засіданні Кабміну, але потім пішов у відпустку. «Ні, розмови з Гройсманом не було. Як на мене, і так ясно, що кожен громадянин, тим більше — чиновник, повинен строго слідувати законам України», — зазначив Кличко.

Рекомендуем почитать
МненияПолитика

Професор Н.О. Ніколаєнко: «Освіта – не просто сфера життя, це середовище, у якому формується майбутнє держави».

ОбществоПолитика

В Николаевской области может появиться военная база Великобритании, – Кулеба

ПолитикаПроисшествия

"Схематоз", "ліві" люди та беззаконня, - повний кавалер ордена "За мужність" Павло Чайка розповів про закупівлі Міноборони

МненияПолитика

Як Порошенко використав Марш ветеранів

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: