Подписывайтесь на нас в  Facebook

Происшествия

Ветеранов АТО возмутило фото сепаратиста Струка с певцом Павлом Зибровым

Ветераны АТО Луганской области написали обращение к популярному украинскому исполнителю, народному артисту Украины Павлу Зиброву, после того, как бывший нардеп от Партии регионов Владимир Струк выложил совместную фотографию с певцом и назвал его другом своего благотворительного фонда. Текст обращения в группе “Типичный Старобельск” разместил боец батальона “Айдар” Юрий Куличенко.

Фото Зиброва с луганским политиком, который открыто поддерживал боевиков ЛНР, появилось накануне в Инстаграме на странице Фонда Владимира Струка. Снимок возмутил бойцов, принимавших участие в боевых действиях против пророссийских вооруженных формирований. 

“Тих, хто розв’язав війну у нашому домі ми знаємо поіменно. Серед них і оцей покидьок з Луганська Володимир Струк, з яким ви так гарно позуєте на фото, яке він розмістив на своїх ресурсах. Сподіваємось, що це архів і ви вже давно забули про знайомство з ним. А якщо не забули, то нагадуємо, що це – сепаратист Струк, який балотується нині у нардепи по 113 виборчому округу. Він анонсував концерти на свою підтримку за Вашою участю. Ви про це в курсі, пане Зібров? Якщо ні, то нагадуємо, що Струк, будучи в 2014 р. нардепом від Партії Регіонів, організовував і фінансував загони бойовиків т. з. «ЛНР», активно облаштовував блокпости, та напряму був причетним до розв’язання війни на сході України, через яку гинуть і по сьогодні тисячі українських громадян. На фінансованих особисто ним блокпостах загинуло найбільше українських патріотів та простих громадян. Він є кримінальним авторитетом з 90-х та злочинцем, якого внесли у базу «Миротворець» як сепаратиста, посібника терористів, особу, яка здійснила діяння проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, руки якого по лікоть у крові. Пане Зібров, по лікоть у крові!!! Ви дійсно хочете підтримати цього злочинця, ви дійсно будете співати на його замовлення?! Патріот Зібров, який носить горде і почесне звання народного артиста УКРАЇНИ, співатиме на замовлення вбивці України?! Упевнені, що така поважна і патріотична людина, як Ви, ніколи не заплямує себе співпрацею з таким негідником, як Струк і не спокуситься ні на які кошти цього кривавого луганського сепаратиста. Патріотизм Зіброва, ваш авторитет на національному музичномуолімпі, багаторічне служіння Україні є непохитними. Правда, пане Зібров? Не розчаровуйте нас, воїнів за незалежність України! Бо наступна розмова, буде без патетики та дифірамбів. А співакам ми завжди раді – в окопах вас зустрінуть радо, бурхливими оплесками та переповненими майданчиками! Патріотам завжди тут раді, а сепаратистам та їх посібникам – не місце! Ну, ви зрозуміли, народний артисте!” – написал Юрий Куличенко.

Рекомендуем почитать
ВойнаОбществоПроисшествия

СБУ спіймала Медведчука, - проведено спецоперацію завдяки СБУ

ОбществоПроисшествия

Місцеві депутати на Закарпатті після присяги заспівали гімн Угорщини, - соцмережі.

ОбществоПроисшествия

В центре столицы компания ребят спела гимн РФ. Им надавали тумаков

Происшествия

Мечтал стать генералом: в соцсетях делятся воспоминаниями о погибших курсантах (фото)

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: