Подписывайтесь на нас в  Facebook

ВойнаОбщество

Українські крилаті ракети зможуть знищувати військові кораблі РФ будь-якого класу, а за необхідності – знести Керченський міст, – Турчинов

Крилаті ракети “Нептун” зможуть знищувати російські військові кораблі будь-якого класу, а за необхідності – знести Керченський міст.

Про це колишній секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив в інтерв’ю LB

“Коли нависла загроза з боку Чорного і Азовського моря, виникла необхідність оперативно відпрацювати систему ефективного захисту. Для захисту з моря ми змогли швидко провести роботу щодо модернізації ракетних комплексів С-125. Але це локальне вирішення питання. Комплексне вирішення цієї проблеми – мобільний комплекс крилатих ракет “Нептун”, створений також у понадстислі терміни. Наші крилаті ракети зможуть знищувати військові кораблі РФ будь-якого класу не тільки в Чорному й Азовському морі, а й у портах їхнього базування, а за необхідності, впродовж декількох хвилин знести міст, яким так хизується Росія. Так вийшло, що в України на початок війни не було жодної крилатої ракети. Отримані в спадок від СРСР ми віддали росіянам, коли відмовлялися від ядерної зброї. Фактично з нуля було створено універсальний мобільний комплекс крилатих ракет. Виконано величезний обсяг роботи – роботи, яка робить нас сильними і змушує зважати на наші інтереси”, – розповів він.

Рекомендуем почитать
Другие новостиОбщество

СМИ: В Израиле начали расследование против Коломойского

МненияОбщество

Рік Бидлюка. На кого розраховані новорічні шоу

ОбществоПроисшествия

Місцеві депутати на Закарпатті після присяги заспівали гімн Угорщини, - соцмережі.

МненияОбщество

Як Україна втрачає Україну

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ:
Читайте также...
Офицер ВСУ поехал отмечать выпуск из ВУЗа в оккупированный Крым