Подписывайтесь на нас в  Facebook

Политика

У РНБО не виключають повної відмови від транзиту російського газу – Данилюк

За словами секретаря Ради нацбезпеки, газові переговори з Росією вестиме вже новий уряд.

У Раді національної безпеки і оборони не виключають повної відмови від транзиту російського газу.

Про це в ефірі Радіо НВ заявив секретар РНБО Олександр Данилюк.

Він розповів, що Україні важливо зберегти транзит російського газу і в наступному році, оскільки це не лише щорічні надходження в розмірі 3 млрд доларів за транзит газу, але також це важливо для функціонування газотранспортної системи і важливо як геополітичне питання.

«Тому транзит важливо зберегти, і для цього потрібно провести перемовини з постачальником – Російською Федерацією. Ці перемовини відбудуться, скоріше за все, після формування нового уряду та призначення міністра енергетики, який відповідатиме за ці перемовини», – сказав Данилюк.

Водночас він додав, що розглядаються і інші сценарії: «Було б неправильно не розглядати (варіант повного припинення транзиту ), це як найгірший варіант, але його треба розглядати, але ще раз скажу, треба працювати над тим, щоб транзит було збережено».

Також Данилюк додав, що перемовини щодо транзиту газу ведуться між НАК «Нафтогаз України» та «Газпромом», а також між урядами обох країн.

Участь третіх сил, зокрема, політичних, не передбачена, сказав Данилюк, відповідаючи на запитання, чи можуть бути в даних переговорах посередники, зокрема, голова політичної ради партії “Опозиційна платформа – За життя”, кум президента Росії Віктор Медведчук.

Рекомендуем почитать
ОбществоПолитика

Зеленський попросив у Норвегії ЗРК та протикорабельні ракети

МненияПолитика

Грозев: Кремль потратил миллиарды на госпереворот в Украине, но его кинула украинская агентура

Политика

Путин приказал принимать оплату за поставленный в ЕС газ в рублях

Политика

Дело о некачественных катерах: Суд арестовал генерала Павловского с правом залога в 475 млн грн

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ:
Читайте также...
Как вернуть Донбасс и Крым. 10 фактов о логике Путина