Подписывайтесь на нас в  Facebook

Политика

У найдорожчому готелі Трускавця починається школа депутата для “слуг народу”

У трускавецькому санаторно-готельному комплексі «Ріксос» починається семінар для майбутніх депутатів партії «Слуга народу». На територію готелю пресу пускають винятково за списками попередньої акредитації.

На рецепції готелю повідомили «про повне бронювання готелю до кінця тижня», коли закінчиться тренінг для майбутніх депутатів.

«Ріксос» є одним з найдорожчих готелів регіону: згідно з офіційним прайсом, сьогодні, у високий сезон, номер сингл коштує 3500 грн, а дабл — 4700 з харчуванням.

Депутатів розділили на 30 груп по 8-10 людей.

«Це вже частина роботи, тому наші депутати мають ставитися до цього навчання відповідально», — зазначив очільник партії Дмитро Разумков.

Викладачка Київської школи Тетяна Тищук зазначила, що учасникам допомагатимуть «покращити особисті напрацювання і стати результативними у майбутньому парламенті».

Також депутатів учитимуть уникати помилок, пов’язаних з регламентом Верховної Ради, чітко формулювати власні цілі, будувати коаліцію однодумців, зазначив почесний президент КШЕ Тимофій Мілованов.

Перед початком занять у «школі депутата» для кандидатів від партії «Слуга народу» лідер політсили Дмитро Разумков прокоментував вибір готелю «Ріксос» — найдорожчого в Трускавці.

«Була принципова позиція вивезти наших депутатів за межі Києва, тому що це буде зовсім інша робоча обстановка. На жаль, під Києвом ми не знайшли бази, де можна розмістити таку кількість людей», — сказав Разумков.

Пояснюючи вибір «Ріксос», де вартість номера починається від 3600 грн на добу, а не державного пансіонату з меншим бюджетом, Разумков відповів, що «зняли те, що у нас була можливість зняти».

«Те, що у нас була можливість зняти … Ну ви ж не знаєте, скільки часу у нас було, на жаль, для підготовки цього заходу», — сказав лідер партії.

«Мені б хотілося, щоб було більше готелів, і дорожчих, і дешевших, і різних», — додав Разумков.

Загальну вартість навчання і перебування в готелі політик на назвав, пославшись на те, що не відповідає за бухгалтерські витрати партії.

У Верховній Раді ІХ скликання буде 254 нардепи від «Слуги народу».

Парламент наступного скликання оновиться на 80,4% і стане молодшим на 7,4 років. За попередніми даними, з попереднього скликання змогли переобратися 82 народних депутата. 342 людини будуть депутатами вперше.

Рекомендуем почитать
ОбществоПолитика

Зеленський попросив у Норвегії ЗРК та протикорабельні ракети

МненияПолитика

Грозев: Кремль потратил миллиарды на госпереворот в Украине, но его кинула украинская агентура

Политика

Путин приказал принимать оплату за поставленный в ЕС газ в рублях

Политика

Дело о некачественных катерах: Суд арестовал генерала Павловского с правом залога в 475 млн грн

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: