Подписывайтесь на нас в  Facebook

Политика

Суд – це не каральний орган, але суспільство хоче вироків, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що суди не мають бути каральними органами і зазнавати впливу, але суспільство вимагає вироків “шахраям і бандитам”.

Про це він повідомив на засіданні Національної антикорупційної ради в четвер, реагуючи на слова адвоката і правозахисниці Лариси Денисенко про те, що суди не мають бути каральним органом, ухвалювати як обвинувальні, так і виправдувальні вироки.

“Я згоден, що ніхто не має права впливати на суд, і це не каральний орган. Але, розумієте, це не тільки майданчик для адвокатів. Тому що суспільство хоче вироків. Це не каральний орган, але ми можемо з вами ще 30 років жити в Україні, й дуже добре про це говорити, але будемо жити вже в іншій країні”, – сказав Зеленський.

Зеленський переконаний, що зараз потрібні рішучі дії.

Проте я з вами згоден, що суд – це не каральний орган, але все-таки потрібні вироки

– зазначив він.

Зеленський навів як приклад слова самої Денисенко про те, що громадяни бачать величезні доходи і різні цінності у тих, хто подає електронні декларації, але не бачать реального механізму притягнення цих людей до відповідальності за незаконне збагачення.

І при цьому ви говорите, що вироки – не головне. Мені здається, що ті люди, які є шахраями, бандитами, і все суспільство не тільки знає їхні прізвища, вони вже зірки: всі знають, де вони живуть, – нічого не бояться сьогодні, крім вироків

– вважає президент.
Рекомендуем почитать
ОбществоПолитика

Зеленський попросив у Норвегії ЗРК та протикорабельні ракети

МненияПолитика

Грозев: Кремль потратил миллиарды на госпереворот в Украине, но его кинула украинская агентура

Политика

Путин приказал принимать оплату за поставленный в ЕС газ в рублях

Политика

Дело о некачественных катерах: Суд арестовал генерала Павловского с правом залога в 475 млн грн

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: