Подписывайтесь на нас в  Facebook

ВойнаМнения

Пусть Пашинский сам на ней проедет. Идеальная цель: Данилюк раскритиковал бронемашину «Варта»

В ходе своего визита в зону операции Объединенных сил на Донбассе секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Данилюк раскритиковал украинскую бронемашину «Варта», которую производит компания «Украинская бронетехника» из окружения народного депутата Сергея Пашинского. Соответствующее видео он разместил у себя в Facebook.

По словам Данилюка, идея бронемашины в том, чтобы защищать бойцов, но в реальности она «большая, не маневренная, ее корпус слишком высок». Вместе с тем секретарь СНБО отметил, что аналогичного мнения придерживаются сами морпехи. По их словам, ехать на «Варте» на передовую нельзя, так как такая бронемашина является идеальной целью для врага.

Хочу предложить самому Пашинскому приехать на передовую в «Варте» и попробовать продержаться более двух минут. С военными надо разговаривать, надо задавать вопросы и слышать их ответы. Они лучше всех знают, что именно им нужно

— подчеркнул Данилюк.

Секретарь СНБО также добавил, что одним из важнейших приоритетов в деятельности его команды является реформирование государственного концерна «Укроборонпром».

Як техніка (не)захищає наших бійцівУчора разом з командою були в зоні воєнних дій. Окрім оцінки ситуації, ми також тестували зброю і техніку, яку отримують наші хлопці. Її якість я зміг оцінити з перших хвилин: морпєхи сказали що не можна їхати на передову на бронемашині «Варта», оскільки це ризиковано. Тому на передову поїхали на перевіреній часом техніці.Але потім ми з морпєхами все ж проїхались у «Варті» – щоб я сам міг оцінити вади цієї техніки.Так я зрозумів, що «Варта» нічого не варта.Ідея бронемашини в тому, щоб захищати наших бійців. А у реальності вона велика, не маневрена, її корпус занадто високий. Іншими словами, ідеальна ціль для ворога.Хто ж виробляє ці бронемашини? Їх створює компанія з оточення Пашинського — «Українська бронетехніка».На відео ми з хлопцями сміємося, але насправді не до сміху. Хочу запропонувати самому Пашинському приїхати на передову у «Варті» і спробувати протриматись більше двох хвилин.З військовими треба розмовляти, треба задавати питання і чути їх відповіді. Вони краще за всіх знають, що саме їм потрібно.В цьому контексті реформування Укроборонпрому – один з найважливіших пріоритетів моєї команди. Процес розпочато. Детальніше незабаром.Армія має отримувати те, що їй потрібно, а не те, що їй нав‘язують!

Gepostet von Alex Danylyuk am Mittwoch, 12. Juni 2019
Рекомендуем почитать
Война

У Мелітополі окупанти оточили будівлю госпіталю: туди везуть поранених військових РФ із аеродрому

Война

Що відомо про далекобійні РСЗВ HIMARS, які ефективно знищують окупантів в Україні

Война

В Україні військових РФ уражають за допомогою ударних БПЛА “Warmate”

ВойнаОбществоПроисшествия

СБУ спіймала Медведчука, - проведено спецоперацію завдяки СБУ

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: