Подписывайтесь на нас в  Facebook

Общество

Підозрюваний у вбивстві Бузини учасник АТО Медведько став членом Ради громадського контролю НАБУ

Андрій Медведько, якого звинувачують у вбивстві журналіста Олеся Бузини, увійшов до складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби бюро, передає Цензор.НЕТ.

НАБУ в понеділок, 30 вересня, оприлюднив офіційні дані інтернет-голосування щодо обрання 2 членів Ради громадського контролю.

Переможцями стали Іван Ясинський від організації “Демократична сокира орди” і Андрій Медведько від організації “Спілка ветеранів війни з Росією”. Вони набрали 4 854 і 3 902 голосів відповідно.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації підтвердила відсутність порушень і фактів зовнішнього втручання в результати інтернет-голосування.

Рада громадського контролю при НАБУ утворюється у складі 15 осіб. Її завдання – забезпечувати прозорість і громадський контроль за діяльністю бюро.

Нагадаємо, журналіста Олеся Бузину вбили 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, у якому він мешкав.

Двоє підозрюваних у скоєнні злочину А.Медведько та Д.Поліщук були затримані 18 червня. Д.Поліщук служив у зоні АТО в званні гвардії лейтенанта Збройних сил України, був командиром 54-го розвідувального батальйону. А.Медведько є учасником АТО, він проходив службу в складі батальйону МВС “Київ-2”.

9 грудня 2015 року Печерський суд змінив запобіжний захід для Д.Поліщука з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. 3 лютого 2016 року Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід для Д.Поліщука з цілодобового домашнього арешту на частковий домашній арешт – з 22.00 до 06.00.

31 грудня 2015 року суд змінив запобіжний захід А.Медведьку на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. 28 січня 2016 року Печерський суд змінив цілодобовий домашній арешт А.Медведьку на частковий – з 19.00 до 08.00.

Підозрювані категорично заперечують свою провину. На численні суди з обрання їм запобіжного заходу постійно приходить велика кількість людей, їхні родичі, соратники, друзі і знайомі.

25 березня 2016 року Печерський райсуд відпустив А.Медведька під особисте зобов’язання.18 квітня Апеляційний суд Києва відмовив прокуратурі в задоволенні скарги на це рішення Печерського суду. Таким чином, з 26 травня А.Медведько вже не повинен носити електронний засіб стеження.

Також 25 березня Печерський суд відхилив клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу для іншого підозрюваного у вбивстві О.Бузини Д.Поліщука після 2 квітня. 26 квітня Апеляційний суд Києва підтвердив законність цього рішення.

28 листопада прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві Бузини Медведька та Поліщука, а засідання суду у справі про вбивство журналіста Бузини призначили на 9 лютого.

9 серпня Шевченківський райсуд Києва визначив склад із п’яти присяжних для розгляду справи про вбивство журналіста Олеся Бузини. Вони розглядатимуть справу разом із двома професійними суддями.

Рекомендуем почитать
ВойнаОбществоПроисшествия

СБУ спіймала Медведчука, - проведено спецоперацію завдяки СБУ

ОбществоПолитика

Зеленський попросив у Норвегії ЗРК та протикорабельні ракети

Другие новостиОбщество

СМИ: В Израиле начали расследование против Коломойского

МненияОбщество

Рік Бидлюка. На кого розраховані новорічні шоу

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: