Подписывайтесь на нас в  Facebook

ЖизньМнения

“Наша мета – в 2021 році ввести в Україні повноцінне обов’язкове медичне страхування”, – Радуцький

Новообраний депутат від “Слуги народу”, засновник клініки “Борис” і позаштатний радник президента Михайло Радуцький заявив про намір президентської команди ввести обов’язкове медичне страхування в Україні в 2021 році.

“Ми вважаємо, що на сьогодні стара система фактично зруйнована. Нову почали будувати, але дуже повільно, і не завжди в тому напрямку. Але те, що було, воно вже зруйновано, і не минулим урядом, а багатьма урядами. На сьогоднішній день в жодному разі не треба нічого зупиняти, але треба виправляти деякі помилки і рухатися вперед”, – переконаний він.

Щодо реформування первинної ланки системи охорони здоров’я, то Радуцький зауважив, що інститут сімейних лікарів – “це лише одна з тисяч складових”.

“Наша мета – в 2021 році запровадити в Україні повноцінне обов’язкове медичне страхування”, – наголосив він. Радуцький також підтвердив, що президент Володимир Зеленський пропонував висунути його кандидатуру на посаду міністра охорони здоров’я, але він відмовився.

“Мені пропонувалося (очолити міністерство охорони здоров’я, – ред.), президент дуже наполегливо пропонував, але я вважаю, що більше користі принесу саме в парламенті, бо сьогодні робота міністерства без прийняття нормальних законів неможлива”, – додав він.

Нагадаємо, раніше глава виборчого штабу партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявляв про те, що Радуцький може увійти до нового складу уряду як міністр охорони здоров’я.

30 липня президент Володимир Зеленський призначив Михайла Радуцького позаштатним радником.

Рекомендуем почитать
МненияПолитика

Як Порошенко використав Марш ветеранів

Мнения

Професор Н.О. Ніколаєнко: «Вихід з кризи висуває на перше місце сферу освіти», у Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова є історична місія – поєднати столітні традиції та сучасні освітні інновації».

МненияПолитика

"Була реальна підготовка до війни проти свого народу", - командир роти ППС Махнач про передвиборчу кампанію в Білорусі.

ЖизньОбщество

Китай заявляет об успешном тестировании на людях вакцины от коронавируса

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: