Подписывайтесь на нас в  Facebook

ВойнаОбщество

Морська авіація ЗСУ успішно провела навчання над Чорним морем

Морська авіація Збройних сил України завершила навчання над Чорним морем. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України Армія Інформ.

Морська авіація ВСУ завершила льотно-тактичні навчання по відпрацюванню різних сценаріїв застосування підрозділів морської авіаційної бригади під час забезпечення дій військ ВМС. До навчань було залучено особовий склад бригади, вертольоти Мі-14 і Ка-27, а також літаки Ан-26.

Перше завдання виконали підрозділи батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Вони вийшли в район розгортання за сигналом «Тривога» і підготували аеродром до прийому авіатехніки. Тилові служби, зі свого боку, розгорнули повноцінний польовий табір із командним пунктом, місцями для їжі і відпочинку.

Навчання тривали тиждень і за цей час військові відточували майстерність польоту, пошукові навички, вміння допомогти постраждалим та евакуацію. Кульмінацією стало відстеження гіпотетичного ворожого підводного човна і атакування його бомбою і торпедою.

Під час навчань вертоліт Ка-27 виявив місце перебування ворога і за допомогою оріїнтирної морської авіаційної бомби позначив зону для атаки. До мису Аджіяск була направлена група навідників, які відпрацювали елементи коригування вогню. Після цього екіпажі протичовнових вертольотів і літака А-26 знищили умовного противника.

Рекомендуем почитать
ВойнаПроисшествия

Французский военный корабль Dupuy de Lome "атаковал" комплексы С-400 в Крыму: ПВО РФ заблокировано

Война

ВСУ передали модернизированные танки "Булат"

ВойнаПроисшествия

На границе Армении и Азербайджана в вооруженных столкновениях погибли 11 военнослужащих, Турция заявила о поддержке Баку

ОбществоПолитика

Налог на паи в 6 тысяч: «Слуги народа» готовят «сюрприз» мелким фермерам

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: