Подписывайтесь на нас в  Facebook

МненияОбщество

Глава Укрпошти назвав свій місячний оклад

Місячний оклад глави правління Укрпошти Ігоря Смілянського становить 748 тисяч гривень.

Про це він сказав в інтерв’ю проекту KRYM.

“Місячний оклад 748 тис. грн. Більшість наших співробітників вважає, що я повинен отримувати 40 тисяч – це 10 зарплат листонош”, – зазначив Смілянський.

При цьому він нагадав, що має три вищі освіти, отриманих в американських вузах, і наголосив, що може відзвітувати за всі свої доходи.

“Я знаю, що більшості людей простіше сприймати депутата, який офіційно отримує $ 300, живе в Конча-Заспі в триповерховому будинку і їздить на” Мерседесі “… Вони знають, що він вкрав, але скільки точно, не знають, а моя зарплата відома “, – говорить глава Укрпошти.

За його словами, компанія з його приходом почала прозоро проводити держзакупівлі.

“Поки ще ніхто не зміг перебити ті ціни, за якими ми купуємо. Для розуміння: на 2,5 млрд грн закупівельного бюджету ми заощадили 500 млн, навіть більше. Зараз вже 600-700 млн”, – наголосив Смілянський.

Згідно з декларацією Смілянського за 2017 рік, його річна зарплата становила 3,959 млн грн. Декларація за 2018-ий поки не опублікована.

Рекомендуем почитать
МненияПолитика

Як Порошенко використав Марш ветеранів

Мнения

Професор Н.О. Ніколаєнко: «Вихід з кризи висуває на перше місце сферу освіти», у Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова є історична місія – поєднати столітні традиції та сучасні освітні інновації».

МненияПолитика

"Була реальна підготовка до війни проти свого народу", - командир роти ППС Махнач про передвиборчу кампанію в Білорусі.

ОбществоПолитика

Налог на паи в 6 тысяч: «Слуги народа» готовят «сюрприз» мелким фермерам

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: