Подписывайтесь на нас в  Facebook

Война

Боевики «ДНР» применили на Донбассе реактивную установку «Змей Горыныч», ВСУ отреагировали

Боевики террористической «ДНР» обстреляли окраины Марьинки Донецкой области, применив самоходную реактивную установку разминирования УР-77, которую также называют «Змей Горыныч». Соответствующее видео распространяют сепаратистские СМИ.

Обнародованный боевиками видеоролик прокомментировала пресс-служба 24-й отдельной механизированной бригады имени короля Даниила Вооруженных сил Украины, чьи бойцы несут службу под Марьинкой. В сообщении сказано, что террористы намеренно ведут огонь из жилых улиц населенного пункта Александровка, тем самым провоцируя украинских военнослужащих на ответный огонь по мирным жителям.

В свою очередь украинская сторона фиксирует факты специального подрыва боевиками зданий гражданского населения временно оккупированных территорий, которые выдаются за обстрелы ВС Украины, для дискредитации украинских подразделений. Материалы по данному факту будут переданы в СЦКК.

Відеофіксація злочинів бойовиків у Мар`їнці

На цьому відео бойовики зухвало зафіксували власні злочини проти цивільного населення та бійців, що боронять околиці Мар`їнки.Дане відео підтверджує, що незаконні збройні формування б`ють прямо з житлових вулиць н.п. Олександрівка, сподіваючись, що Збройні Сили України, піддавшись провокації, відкривають вогонь у відповідь, що дасть їм змогу далі поширювати свої брудні фейки. Враховуючи, що їм це не вдається, ми фіксуємо факти спеціального підриву бойовиками будівель цивільного населення тимчасово окупованих територій, які видаються за обстріли ЗС України, для дискредитації наших підрозділів.За кадром можна почути наскільки неадекватною є поведінка російських найманців, а також реакція на власні злочини, яких вже на скільки багато, що вони і не намагаються їх приховувати.Дуже сподіваємось, що ці кадри побачить в першу чергу місцеве населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях та зробить для себе висновки.Матеріали за даним злочином будуть надані в СЦКК.#jfo #оос #ато #донецьк #олександрівка #марьинка #донецк #александровка #война #сцкк

Gepostet von 24 ОМБр імені короля Данила, прес-служба am Montag, 8. Juli 2019
Рекомендуем почитать
Война

У Мелітополі окупанти оточили будівлю госпіталю: туди везуть поранених військових РФ із аеродрому

Война

Що відомо про далекобійні РСЗВ HIMARS, які ефективно знищують окупантів в Україні

Война

В Україні військових РФ уражають за допомогою ударних БПЛА “Warmate”

ВойнаОбществоПроисшествия

СБУ спіймала Медведчука, - проведено спецоперацію завдяки СБУ

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: