Подписывайтесь на нас в  Facebook

Другие новости

Аваков просить Кабмін виділити 2,5 млрд для МВС з Фонду боротьби з коронавірусом

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням виділити 2,67 млрд з Фонду боротьби з коронавірусом на структури МВС.

Про це повідомляє організація StateWatch з посиланням на лист МВС.

Згідно з повідомленням, в травні Міністерство внутрішніх справ звернулося до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з офіційним листом з питання виділення коштів з Фонду боротьби з COVID-19.

У зверненні МВС зазначається, що “кошти у розмірі 2,5 мільярда гривень планується спрямувати на виплату доплати у розмірі до 50% заробітної плати військовослужбовцям Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, особам рядового та начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, поліцейським, які забезпечують життєдіяльність населення”, як це передбачено окремою урядовою постановою.

Також МВС попросило 171 мільйон гривень на доплати медичним та іншим працівникам, які надають допомогу хворим на COVID-19 в медустановах Міністерства внутрішніх справ.

Аваков просить Кабмін виділити 2,5 млрд для МВС з Фонду боротьби з коронавірусом 01
Рекомендуем почитать
Другие новостиОбщество

СМИ: В Израиле начали расследование против Коломойского

Другие новости

Американський бізнесмен витратив $8 млрд на благодійність — він пообіцяв померти без грошей і нарешті офіційно став банкрутом

Другие новости

Сивохо обвинил украинских военных в мародерстве на Донбассе

Другие новости

Маловідомі сторінки Другої світової. «Іранський фронт» Сталіна та уроки для України

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: