Подписывайтесь на нас в  Facebook

Происшествия

Аваков готовий взяти на поруки “підривника” мосту Метро

Міністр повідомив, що чоловік перебував під дією наркотиків.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що готовий взяти на поруки колишнього військового, який погрожував підірвати міст Метро в Києві.

Про це Аваков написав у себе в Facebook. Він також повідомив, що чоловік перебував під дією наркотиків.

“Хочу, що б з’явився шанс у цієї людини! Шанс почати заново і “жити нормальним життям”, як він говорить. Звернуся до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Бєлькова. Про взяття на поруки сержанта. Ми допоможемо йому пройти курс реабілітації від наркотиків і віднайти себе заново”, – написав міністр.

Він зазначив, що клопотання буде подано від його імені та від імені бійців КОРДу, що проводили затримання.

Аваков також опублікував відео, де затриманий розповідає свою історію. За його словами, “спектакль” на мосту Метро він влаштував, щоб від нього “відчепилися і дали жити нормальним життям”. Вживання наркотиків він пояснив тим, що не спав 6 днів.

Это правда.. каждый человек должен нести ответственность за свои поступки..Задержанный вчера на мосту в Киеве "минёр" экс старший сержант Алексей Белько совершил глупейшие действия, находясь под действием наркотиков.. правда и это.. Но, послушав и поняв его историю, хочу сказать – это и наша с вами ответственность тоже …Хочу, что б появился шанс у этого человека! Шанс начать заново и "жить нормальной жизнью" как он говорит..Обращусь в суд с ходотайством о минимальном наказании для Белькоа. О взятии на поруки сержанта.Мы поможем ему пройти курс реабилитации от наркотиков и обрести себя заново.Ходатайство будет подано от меня лично – министра внутренних дел и командира спецподразделения КОРД, и ребят, проводившего вчерашнее задержание.Мы так решили!#p.s. .. видео этого ночного разговора мне рарешило опубликовать следствие… (хотя какой разговор.. скорее исповедь..)Присоеденяйтесь и помогайте.!

Gepostet von Arsen Avakov am Donnerstag, 19. September 2019

Силовики проводили спецоперацію із залученням БТР, поліцейських катерів і дронів. Однак після затримання чоловіка при ньому не знайшли вибухівки. Перед затриманням чоловік викинув карабін, з якого пострілом пошкодив поліцейський дрон. При затриманні чоловік опору не чинив, тому правоохоронці вогонь не відкривали.

Затриманий виявився колишнім військовослужбовцям. Начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що три місяці тому у нього вилучили 2 кілограми вибухівки та боєприпаси.

Рекомендуем почитать
ВойнаОбществоПроисшествия

СБУ спіймала Медведчука, - проведено спецоперацію завдяки СБУ

ОбществоПроисшествия

Місцеві депутати на Закарпатті після присяги заспівали гімн Угорщини, - соцмережі.

ОбществоПроисшествия

В центре столицы компания ребят спела гимн РФ. Им надавали тумаков

Происшествия

Мечтал стать генералом: в соцсетях делятся воспоминаниями о погибших курсантах (фото)

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: