Подписывайтесь на нас в  Facebook

Другие новости

Американський бізнесмен витратив $8 млрд на благодійність — він пообіцяв померти без грошей і нарешті офіційно став банкрутом

Пройшло кілька десятиліть — і ось 89-річний американський бізнесмен Чак Фіні виконав свою мету. Він витратив весь свій статок на благодійність і став банкрутом.

У 1960-х він з партнером заснував компанію Duty Free Shoppers, яка займалася торгівлею в аеропортах. Завдяки цій справі він розбагатів, але метою в житті Фіні був не заробіток — а навпаки роздача грошей.

У 1984 він заснував компанію Atlantic Philanthropies, пише Forbes. Вона займалася видачею грантів на дослідження в областях освіти, захисту прав, здоров’я та соціальних питань в Австралії, В’єтнамі, Ірландії, Південній Африці, США і на Бермудах.

Фіні займався благодійністю анонімно — його називали Джеймсом Бондом від філантропії. Лише в 1997 році, коли він продавав Duty Free Shoppers, світ дізнався про одного з найбільш щедрих благодійників в світі.

«Я не бачу причин відкладати пожертвування, коли так багато добра можна досягти, підтримуючи важливі справи. Крім того, набагато веселіше давати, поки живий, ніж віддавати, поки ти мертвий», — розповідає бізнесмен.

У 2012 Фіні оцінив свій статок у $2 млн. — саме стільки він відклав на життя для себе і своєї сім’ї. Живе він, за мірками мільйонерів, досить скромно — ніяких бізнес-класів, дорогих автомобілів або годинників.

Рекомендуем почитать
Другие новостиОбщество

СМИ: В Израиле начали расследование против Коломойского

Другие новости

Аваков просить Кабмін виділити 2,5 млрд для МВС з Фонду боротьби з коронавірусом

Другие новости

Сивохо обвинил украинских военных в мародерстве на Донбассе

Другие новости

Маловідомі сторінки Другої світової. «Іранський фронт» Сталіна та уроки для України

FACEBOOK КОММЕНТАРИИ: